درباره کارخانه سبلان سوله

درباره شرکت

درباره ما
شرکت صنعتی

سبلان سوله

شرکت سبلان سوله اردبیل در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را تحت عنوان گروه صنعتی سبلان سوله آغاز نمود، وبا دریافت مجوز فعالیت صنعتی از وزارت صنایع سنگین و ضرورت تشکیل شرکت در سال ۱۳۸۲ شرکت سبلان سوله اردبیل (سهامی خاص) با شماره ثبت ۲۱۶۰۵۵ فعالیت خود را گسترده تر نموده. و از بدو شروع فعالیت سندیکای سازندگان اسکلت فلزی به عضویت این سندیکا در آمد.فعالیت شرکت سبلان سوله اردبیل در حوزه های ساخت، حمل و نصب سازه های فلزی مانند اسکلت فلزی (پیچ و مهره ای ، جوشی) ساختمانهای مرتفع؛ سوله ها و پایپرکهای صنایع نفت و گاز و پترو شیمی وعملیات عمرانی در داخل و خارج از کشورمعطوف می باشد.

 

شرکت صنعتی سبلان سوله در راستای رشد روز افزون صنایع پایه کشور وبا توجه به اینکه یکی از نیازهای اساسی عملیات اجرایی پروژه های عمرانی ، دستیابی به دانش فنی روز دنیا جهت بالا بردن سطح کیفی پروژه ها می باشد.


عکس1
شروع از سال 1370
عکس2
شروع از سال 1370

امروزه این شرکت در راستای اهداف طراحی شده خود با همکاری مهندسین و متخصصین مجرب در رشته های مرتبط ، نیروهای جوان فارغ التحصیل و با پشتوانه پروژه های متعدد در بخش های صنعتی وعمرانی خدمات مهندسی به شرح رزومه را ارائه می نماید.


عکس 3
شرکت صنعتی

شرکت سبلان سوله مفتخر است که با بیش از 130 نفر نیروی انسانی متخصص و کارآمد و با به کارگیری پیشترفته ترین تجهیزات و فن آوری های تولید، اقدام به تولید سالیانه 12/000 تن سازه فلزی می نماید.

 

بخشی از حوزه های فعالیت شرکت، عبارتند از طراحی، ساخت و نصب:

1-اسکلت فلزی ساختمان های بلند مرتبه

2-سازه های فلزی پتروشیمی

3-انواع پل ها 4-سازه های صنعتی

عکس4
شرکت صنعتی

نمایی از بخش های مختلف شرکت


عکس5
شرکت صنعتی
عکس6
شرکت صنعتی
عکس7
شرکت صنعتی
عکس8
شرکت صنعتی
عکس9
شرکت صنعتی
عکس10
شرکت صنعتی
عکس11
شرکت صنعتی

با شرکت صنعتی سبلان سوله به تمامیه اهداف خود خواهید رسید

برخی از مشتریان ما


حلوا شکری عقاب
کاله
به تک
دانشگاه آزاد
دانشگاه پیام نور
ایران خودرو
سایپا
بیمه خدمات درمانی
سرم سازی رازی
هیوندای
بازار مبل ایران